Elmir
 
 

O firmie

Szanowni Państwo,DCIM100MEDIADJI_0081.JPG

Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej stronie internetowej oraz zaprosić do zapoznania się z szeroką ofertą usług elektrycznych.

Firma Zakład Usług Elektroenergetycznych „ElmiR” Mirosław Płotka świadczy szeroko rozumiane usługi elektroenergetyczne na pomorskim rynku już od ponad 25 lat. Zaufanie, które zdobyliśmy wśród naszych klientów oraz silna pozycja na rynku, świadczą o tym, że jesteśmy jednym z liderów w naszej branży.

Zakład Usług Elektroenergetycznych „ElmiR” Mirosław Płotka działa na rynku szeroko rozumianych usług elektroenergetycznych już od 1991 roku. Najpierw jako mała firma zajmująca się głównie domowymi instalacjami elektrycznymi, dzisiaj jako lider rynku pomorskiego w usługach elektroenergetycznych. Sprzęt najnowszej generacji w połączeniu z wciąż doskonalonymi kompetencjami wszystkich pracowników pozwalają nam na wykonywanie nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych usług.

Od kilku lat nasza firma startuje w przetargach na wykonywanie zamówień publicznych. Połączenie najniższych cen w stosunku do jakości wykonywanych usług daje nam prawie 100% skuteczność w przetargach. Posiadamy następujące uprawnienia:rzetelna

  •  elektryczne uprawnienia dozorowe „D” umożliwiające wykonanie elektrycznych pomiarów ochronnych
  •  uprawnienia do projektowania sieci elektrycznych i energetycznych w budownictwie
  •  uprawnienia pozwalające na prace pod napięciem NN (niskiego napięcia) przy energetycznych liniach napowietrznych i kablowych oraz montażu izolowanych linii napowietrznych oraz kablowych SN (średniego napięcia).

Bierzemy udział w programie Rzetelna Firma.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »